:: Rafał Fedaczyński ::

PATRONAT:

A A A

Ostatni start w sezonie 2016

17 września br. wystartowałem  w Międzynarodowych Mistrzostwach Lublina i Mistrzostwach Polski Weteranów na dystansie 10 km. Był to mój ostatni start w sezonie. Przede mną okres reperacji zdrowia i wypoczynku przed kolejnym sezonem.

W/w zawody zostały zorganizowane przez mój klub AZS UMCS Lublin.  Zjechało się grono sportowców na poziomie światowym.  Dlatego jestem bardzo zadowolony z osiągnięcia 4 miejsca w kategorii open na dystansie 10 km z czasem 43:33. Uległem olimpijczykom z Rio. Nie jest to powód do załamania.

Wygrałem natomiast Mistrzostwa Polski Weteranów. A nasi weterani to fighterzy, włączając mnie.

Mimo, że podlegam już  wiekiem pod weteranów uważam, że ciągle mam szanse walczyć z najlepszymi na świecie. Nie zawieszam zatem butów na kołek.